  • Mfr # TFP001BG15X031UN
  • Zoro # G304448239
Width
15"
Color
Unfinished
Material
PVC
Shutter Design
Bungalow
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001BG15X031UN
Width
15"
Height
31"