  • Mfr # TFP001BG18X051UN
  • Zoro # G004447440
Width
18"
Color
Unfinished
Fixed Mount
Shutter Design
Bungalow
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001BG18X051UN
Width
18"
Height
51"