  • Mfr # TFP001BG18X042HG
  • Zoro # G404441239
Width
18"
Color
Viridian Green
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001BG18X042HG
Width
18"
Height
42"