  • Mfr # TFP001BG12X031WR
  • Zoro # G004449109
Width
12"
Color
Wine Red
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001BG12X031WR
Width
12"
Height
31"