  • Mfr # TFP001BG12X041WR
  • Zoro # G504442990
Width
12"
Color
Wine Red
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001BG12X041WR
Width
12"
Height
41"