  • Mfr # TFP001BG12X063WR
  • Zoro # G304444750
Width
12"
Color
Wine Red
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Bungalow
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001BG12X063WR
Width
12"
Height
63"