  • Mfr # TFP001BG15X073WR
  • Zoro # G904450564
Width
15"
Color
Wine Red
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001BG15X073WR
Width
15"
Height
73"