  • Mfr # TFP001BG18X057WR
  • Zoro # G904439378
Width
18"
Color
Wine Red
Fixed Mount
Shutter Design
Bungalow
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001BG18X057WR
Width
18"
Height
57"