  • Mfr # TFP001BG18X068WR
  • Zoro # G304446075
Width
18"
Color
Wine Red
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001BG18X068WR
Width
18"
Height
68"