  • Mfr # TFP001BG18X070WR
  • Zoro # G804447411
Width
18"
Color
Wine Red
Material
PVC
Shutter Design
Bungalow
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001BG18X070WR
Width
18"
Height
70"