  • Mfr # TFP001CP15X058AN
  • Zoro # G804461318
Width
15"
Color
Antigua
Material
PVC
Shutter Design
Cedar Park
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CP15X058AN
Width
15"
Height
58"