  • Mfr # TFP001CP12X031BL
  • Zoro # G004445224
Width
12"
Color
Black
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Cedar Park
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CP12X031BL
Width
12"
Height
31"