  • Mfr # TFP001CP12X052BL
  • Zoro # G504446387
Width
12"
Color
Black
Material
PVC
Shutter Design
Cedar Park
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001CP12X052BL
Width
12"
Height
52"