  • Mfr # TFP001CP12X069BL
  • Zoro # G504457178
Width
12"
Color
Black
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CP12X069BL
Width
12"
Height
69"