  • Mfr # TFP001CP12X076BL
  • Zoro # G004461408
Width
12"
Color
Black
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CP12X076BL
Width
12"
Height
76"