  • Mfr # TFP001CP15X064BL
  • Zoro # G304453196
Width
15"
Color
Black
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001CP15X064BL
Width
15"
Height
64"