  • Mfr # TFP001CP18X026BL
  • Zoro # G404451870
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
18"
Color
Black
Material
PVC
Shutter Design
Cedar Park
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
TFP001CP18X026BL
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
18"
Height
26"