  • Mfr # TFP001CP12X078BT
  • Zoro # G904462819
Width
12"
Color
Burnt Toffee
True Fit
Shutter Design
Cedar Park
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CP12X078BT
Width
12"
Height
78"