  • Mfr # TFP001CP15X054BT
  • Zoro # G404458824
Width
15"
Color
Burnt Toffee
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CP15X054BT
Width
15"
Height
54"