  • Mfr # TFP001CP15X066BT
  • Zoro # G104453952
Width
15"
Color
Burnt Toffee
Cedar Park
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CP15X066BT
Width
15"
Height
66"