  • Mfr # TFP001CP15X073BT
  • Zoro # G004458491
Width
15"
Color
Burnt Toffee
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CP15X073BT
Width
15"
Height
73"