  • Mfr # TFP001CP18X039BT
  • Zoro # G004460654
Width
18"
Color
Burnt Toffee
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CP18X039BT
Width
18"
Height
39"