  • Mfr # TFP001CP18X061BT
  • Zoro # G704462293
Width
18"
Color
Burnt Toffee
Material
PVC
Shutter Design
Cedar Park
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001CP18X061BT
Width
18"
Height
61"