  • Mfr # TFP001CP18X069BT
  • Zoro # G304455084
Width
18"
Color
Burnt Toffee
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Cedar Park
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001CP18X069BT
Width
18"
Height
69"