  • Mfr # TFP001CP12X033CL
  • Zoro # G204447318
Width
12"
Color
Colorful Leaves
Material
PVC
Shutter Design
Cedar Park
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001CP12X033CL
Width
12"
Height
33"