  • Mfr # TFP001CP12X039CL
  • Zoro # G204450714
Width
12"
Color
Colorful Leaves
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CP12X039CL
Width
12"
Height
39"