  • Mfr # TFP001CP12X069CL
  • Zoro # G204457027
Width
12"
Color
Colorful Leaves
Material
PVC
Shutter Design
Cedar Park
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CP12X069CL
Width
12"
Height
69"