  • Mfr # TFP001CP15X034CL
  • Zoro # G104458025
Width
15"
Color
Colorful Leaves
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Cedar Park
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CP15X034CL
Width
15"
Height
34"