  • Mfr # TFP001CP15X057CL
  • Zoro # G004460456
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
15"
Color
Colorful Leaves
Material
PVC
Shutter Design
Cedar Park
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
TFP001CP15X057CL
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
15"
Height
57"