  • Mfr # TFP001CP15X077CL
  • Zoro # G704461265
Width
15"
Color
Colorful Leaves
Material
PVC
Shutter Design
Cedar Park
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CP15X077CL
Width
15"
Height
77"