  • Mfr # TFP001CP18X046CL
  • Zoro # G904452766
Width
18"
Color
Colorful Leaves
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CP18X046CL
Width
18"
Height
46"