  • Mfr # TFP001CP18X055CL
  • Zoro # G204458635
Width
18"
Color
Colorful Leaves
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001CP18X055CL
Width
18"
Height
55"