  • Mfr # TFP001CP18X060CL
  • Zoro # G404461671
Width
18"
Color
Colorful Leaves
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001CP18X060CL
Width
18"
Height
60"