  • Mfr # TFP001CP12X055BR
  • Zoro # G304448512
Width
12"
Color
Fire Red
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CP12X055BR
Width
12"
Height
55"