  • Mfr # TFP001CP15X058BR
  • Zoro # G804461158
Width
15"
Color
Fire Red
Material
PVC
Shutter Design
Cedar Park
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CP15X058BR
Width
15"
Height
58"