  • Mfr # TFP001CP15X068BR
  • Zoro # G004455490
Width
15"
Color
Fire Red
Cedar Park
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001CP15X068BR
Width
15"
Height
68"