  • Mfr # TFP001CP18X027BR
  • Zoro # G304453325
Width
18"
Color
Fire Red
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001CP18X027BR
Width
18"
Height
27"