  • Mfr # TFP001CP18X030BR
  • Zoro # G904454500
Width
18"
Color
Fire Red
Material
PVC
Shutter Design
Cedar Park
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CP18X030BR
Width
18"
Height
30"