  • Mfr # TFP001CP18X049BR
  • Zoro # G704454793
Width
18"
Color
Fire Red
Material
PVC
Shutter Design
Cedar Park
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001CP18X049BR
Width
18"
Height
49"