  • Mfr # TFP001CP18X065BR
  • Zoro # G104452634
Width
18"
Color
Fire Red
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Cedar Park
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001CP18X065BR
Width
18"
Height
65"