  • Mfr # TFP001CP18X067BR
  • Zoro # G404453850
Width
18"
Color
Fire Red
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001CP18X067BR
Width
18"
Height
67"