  • Mfr # TFP001CP12X069ST
  • Zoro # G804457540
Width
12"
Color
Hailstorm Gray
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Cedar Park
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CP12X069ST
Width
12"
Height
69"