  • Mfr # TFP001CP15X031ST
  • Zoro # G104456700
Width
15"
Color
Hailstorm Gray
Cedar Park
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CP15X031ST
Width
15"
Height
31"