  • Mfr # TFP001CP18X026ST
  • Zoro # G804452637
Width
18"
Color
Hailstorm Gray
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CP18X026ST
Width
18"
Height
26"