  • Mfr # TFP001CP18X079ST
  • Zoro # G404461824
Width
18"
Color
Hailstorm Gray
Material
PVC
Shutter Design
Cedar Park
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001CP18X079ST
Width
18"
Height
79"