  • Mfr # TFP001CP12X029NT
  • Zoro # G204444171
Width
12"
Color
Natural Twine
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Cedar Park
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001CP12X029NT
Width
12"
Height
29"