  • Mfr # TFP001CP12X066NT
  • Zoro # G804455522
Width
12"
Color
Natural Twine
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Cedar Park
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CP12X066NT
Width
12"
Height
66"