  • Mfr # TFP001CP15X027NT
  • Zoro # G504454078
Width
15"
Color
Natural Twine
True Fit
Shutter Design
Cedar Park
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CP15X027NT
Width
15"
Height
27"