  • Mfr # TFP001CP15X035NT
  • Zoro # G304459181
Width
15"
Color
Natural Twine
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Cedar Park
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001CP15X035NT
Width
15"
Height
35"