  • Mfr # TFP001CP15X039NT
  • Zoro # G704461661
Width
15"
Color
Natural Twine
Material
PVC
Shutter Design
Cedar Park
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CP15X039NT
Width
15"
Height
39"